1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2019/2020

    W dniu 18 września br. w Zespole Szkół w Woli Gułowskiej odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego, na opiekunów SU oraz Męża Zaufania. Wybory poprzedziła przeprowadzona wśród uczniów kampania wyborcza. Uczniowie, którzy zechcieli spróbować swoich sił w pracy Samorządu Uczniowskiego przygotowali bardzo ciekawe i oryginalne plakaty wyborcze przedstawiające najważniejsze punkty swojego programu, zachęcające do głosowania właśnie na nich. Mieli również możliwość zaprezentowania się młodszym uczniom w trakcie krótkiego, przedwyborczego spotkania. Po podliczeniu wszystkich oddanych głosów największą ich liczbę uzyskały następujące osoby: Adam Królik, Kacper Godun, Joanna Sobieszek oraz ex aequo Magdalena Stempniak i  Lidia Tur. Na najbliższym spotkaniu nowo wybranego SU uczniowie podejmą decyzję kto zajmie jaką funkcję. Opiekunami SU zostali p. Danuta Królik i p. Kuba Kardas,  na Męża Zaufania wybrana została s. Agnieszka Pycka.

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy!

 

 

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2018/2019

       W dniu 20 września w Zespole Szkół w Woli Gułowskiej odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego, na opiekunów SU oraz Męża Zaufania. Wybory poprzedziła przeprowadzona wśród uczniów kampania wyborcza. Uczniowie, którzy zechcieli spróbować swoich sił w pracy Samorządu Uczniowskiego przygotowali bardzo ciekawe i oryginalne plakaty wyborcze przedstawiające najważniejsze punkty swojego programu, zachęcające do głosowania właśnie na nich. Po podliczeniu wszystkich oddanych głosów wyłoniono następujące osoby do Zarządu SU:

Przewodnicząca SU - Natalia Jawoszek, kl. III gimnazjum

Zastępca - Karmen Marczak. kl. Vb

Skarbnik - Maja Skurka, kl. VIII

Sekretarz - Wiktoria Szumlewicz, kl. Vb

Opiekunami SU po raz kolejny zostały p. Justyna Gajowy i p. Danuta Królik, na Męża Zaufania wybrana została s. Agnieszka Pycka.

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy.


 

PLAN PRACY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO NA ROK SZKOLNY 2017/2018

Plan pracy samorządu uczniowskiego powstał w oparciu o dotychczasowe doświadczenia w tym zakresie. Jest on ściśle skorelowany z nadrzędnymi dokumentami normującymi pracę szkoły, a zwłaszcza ze Statutem Zespołu Szkół. 

PLAN PRACY

Lekcja wychowania obywatelskiego

21 września uczniowie naszej szkoły  w wyborach tajnych i powszechnych wybrali nowy skład Samorządu Uczniowskiego. W głosowaniu dokonano również wyboru Opiekunów SU oraz Męża Zaufania.

Wyniki wyborów przedstawiają się następująco:

  • przewodniczący – Natalia Jawoszek, klasa I gimnazjum
  • z-ca przewodniczącego – Marta Szumlewicz, klasa III gimnazjum
  • skarbnik – Joanna Wachnik, klasa III gimnazjum
  • sekretarz – Wiktoria Kasak, klasa VI
  • opiekunowie SU – Danuta Królik i Agnieszka Wójtowicz
  • Mąż Zaufania – s. Danuta Wójcik

Serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy!

 

Wybieramy przedstawicieli naszej szkoły

     23 września uczniowie naszej szkoły od klasy 0 do klasy III gimnazjum brali udział w głosowaniu na gospodarza szkoły, zastępcę gospodarza, skarbnika, sekretarza oraz na opiekunów samorządu uczniowskiego i Męża Zaufania. 

Czytaj więcej: Wybieramy przedstawicieli naszej szkoły

Joomla templates by a4joomla