1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Zajęcia dodatkowe

OFERTA ZAJĘĆ DODATKOWYCH

Rok szkolny 2020/2021

NAZWA ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

GODZ.

DZIEŃ

Oddział

Robotyka

Justyna Gajowy

12:45-13:30

 

wtorek

Klasy 4-6

Robotyka

Justyna Gajowy

12:45-13:30

 

środa

Klasy 1-3

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego klasy 4-6

Anna Kozak

13:35-14:20

piątek

Klasy 4-6

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego klasy 6-8

Anna Kozak

14:25-15:10

piątek

Klasy 6-8

Matematyka da się lubić - zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki klasy 7-8

Justyna Gajowy

14:25-15:10

wtorek

Klasy 7-8

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki klasy 4-6

Kuba Kardas

13:35-14:20

poniedziałek

Klasy 4-6

Zajęcia wokalne

Mariusz Gajda

13:35-14:20

poniedziałek

 

Klasy 1-6

Zajęcia wokalne

Mariusz Gajda

 

14:25- 15:10

poniedziałek

Klasy 7-8

Szkolny Klub Sportowy  - "Skrzaty"

Aneta Pietruszka

 

12.30- 13.30

środa

Klasa 2

Szkolny Klub Sportowy  - "Skrzaty"

Aneta Pietruszka

 

12.30- 13.30

czwartek

Klasa 2

Szkolny Klub Sportowy  - "Zuchy"

 

Elżbieta Jazurek

12.30- 13.30

poniedziałek

Klasa 3-4

Szkolny Klub Sportowy  - "Zuchy"

 

Elżbieta Jazurek

12.30- 13.30

wtorek

Klasa 3-4

SKS

Aneta Pietruszka

 

14:25- 15:10

poniedziałek

Klasy 4-6

SKS

 

Aneta Pietruszka

13:35 – 14:20

czwartek

Klasy 4-6

SKS

 

Danuta Gontarz

12:45 - 13:30

wtorek

Klasy 1-3

SKS

 

Danuta Gontarz

15:10 – 15:55

wtorek

Klasy 7

Matematyka użyteczna

 

Jolanta Goleń

13:35 - 14:20

czwartek

Klasa 8

Zajęcia szachowe

 

Aneta Pietruszka

11:45 – 12:30

czwartek

Klasa 1

Zajęcia szachowe

 

Aneta Pietruszka

11:45 – 12:30

poniedziałek

Klasa 2

Zajęcia szachowe

 

Aneta Pietruszka

11:45 – 12:30

środa

Klasa 3

"Fun with English" – zajęcia rozwijające zainteresowania z języka angielskiego

Danuta Królik

11:45 – 12:30

piątek

Klasa 3

Małe i duże rozterki Ali Literki

 

Agnieszka Wójtowicz

12:45 – 13:30

poniedziałek

Klasa 5

W kręgu gramatyki, kultury i literatury-zajęcia rozwijające zainteresowania z języka polskiego

Anna Kozak

13:35 - 14:20

wtorek

Klasa 8

Arytmetyka młodego matematyka

 

Kuba Kardas

12:45 – 13:30

poniedziałek

Klasa 6

Spotkania z matematyką

 

Justyna Gajowy

13:35 - 14:20

wtorek

Klasa 7a

Spotkania z matematyką

 

Justyna Gajowy

13:35 - 14:20

środa

Klasa 7b

 

Joomla templates by a4joomla