1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Wybory 2020

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO,

NA OPIEKUNÓW SU

I NA MĘŻA ZAUFANIA

     W dniach 21 – 22.09.2020 odbyły się pierwsze w historii szkoły zdalne wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, opiekunów Samorządu Uczniowskiego oraz  Męża Zaufania. Wybory poprzedziła przeprowadzona wśród uczniów kampania wyborcza. Uczniowie, którzy zechcieli spróbować swoich sił w pracy Samorządu Uczniowskiego przygotowali ciekawe plakaty wyborcze przedstawiające najważniejsze punkty swojego programu, zachęcające do głosowania właśnie na nich. Podczas wyborów była możliwość oddania jednego głosu w każdym z trzech głosowań, istniała również możliwość wstrzymania się od głosu.

     Po podliczeniu wszystkich oddanych głosów największą ich liczbę uzyskała Joanna  Sobieszek z klasy VIII, która została wybrana na przewodniczącego SU. Zastępcą przewodniczącego została Wiktoria Szumlewicz z klasy VIIb, skarbnikiem Klaudia Lipka z klasy VIIb, a sekretarzem Karmen Marczak również z klasy VIIb.

     Opiekunami SU zostali p. Danuta Królik i p. Kuba Kardas,  na Męża Zaufania wybrana została s. Joanna Szczepańska.

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy!

 

 

Joomla templates by a4joomla