1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO ORAZ NA OPIEKUNÓW SU

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO  ORAZ NA OPIEKUNÓW SU

     W dniu 20.09.2023r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego oraz na opiekunów Samorządu Uczniowskiego. Wybory poprzedziła przeprowadzona wśród uczniów kampania wyborcza. Uczniowie, którzy zechcieli spróbować swoich sił w pracy Samorządu Uczniowskiego, przygotowali plakaty wyborcze, zachęcające do głosowania właśnie na nich.  Mieli okazję również zaprezentować się młodszym uczniom i zachęcić do głosowania właśnie na nich. W trakcie wyborów można było oddać tylko jeden głos na przewodniczącego SU i jeden głos na opiekuna. Po podliczeniu wszystkich oddanych głosów największą ich liczbę uzyskała Natalia Chmiel z klasy VIII, który została wybrana na przewodniczącą SU. W skład prezydium SU weszli także: Michał Królik z klasy VII A, Paulina Szumlewicz z klasy V oraz Dominik Bujak z klasy VII A. Opiekunami SU zostali p. Danuta Królik oraz p. Kuba Kardas. Gratulujemy i życzymy owocnej pracy!!!

 Gratulujemy i życzymy owocnej pracy!!!

 

Joomla templates by a4joomla