I GMINNY LOGOPEDYCZNY KONKURS PLASTYCZNY

„GŁOSKOWE RYSOWANKI”

W tym roku szkolnym w dniach od 24 lutego do 8 marca w ramach współpracy Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Adamowie z Zespołem Szkół im. Gen. Franciszka Kleeberga w Woli Gułowskiej zorganizowano  I Gminny Logopedyczny Konkurs Plastyczny „Głoskowe Rysowanki” dedykowany dla dzieci  przedszkolnych oraz uczniów klas I – III. Pomysłodawczyniami tego projektu były panie terapeutki logopedyczne  pracujące w tych szkołach. Honorowy Patronat nad konkursem objął Wójt Gminy Adamów Pan Karol Ponikowski który ufundował nagrody dla wszystkich uczestników.

Celem konkursu było przygotowanie pracy plastycznej, gry logopedycznej bądź pomocy dydaktycznej zawierającej trudne w realizacji głoski, którą to będzie można wykorzystać do ćwiczeń w gabinecie logopedycznym. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Wśród zgłoszonych prac komisja wyłoniła 3 pierwsze miejsca w kategorii przedszkole oraz klas I – III  i  przyznała wyróżnienia.

LAUREATAMI KONKURSU ZOSTALI:

Kategoria Przedszkole:

I miejsce – Gabrysia Konieczna  ZSP Adamów

II miejsce – Lena Suska ZS Wola Gułowska

III miejsce – Natan Wilczyński ZSP Adamów

Wyróżnienie – Zofia Osowiec ZS Wola Gułowska

Kategoria klasy I-III

I miejsce – Paulina Szumlewicz ZS Wola Gułowska

II miejsce- Zofia Popławska ZS Wola Gułowska

III miejsce – Anna Jastrzębska ZSP Adamów

Wyróżnienie – Jakub Bosek ZSP Adamów

Gratulujemy serdecznie wszystkim uczestnikom oraz dziękujemy za przygotowanie bardzo ciekawych prac, które wykorzystamy podczas prowadzenia terapii logopedycznej w naszych gabinetach. Każdy uczestnik konkursu otrzymał dyplom oraz drobny upominek. Zapraszamy na kolejną edycję konkursu w przyszłym roku!!!