1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

XI Powiatowy Konkurs Kolęd i Pastorałek ,,Anielskie Śpiewanie”

     12 stycznia 2020 r. odbył się jedenasty, powiatowy konkurs kolęd i pastorałek ,,Anielskie Śpiewanie”, organizowany przez  Dom Kultury w Woli Gułowskiej. Było, aż ponad 200 uczestników tego konkursu. Nasi uczniowie również wzięli udział w tym wydarzeniu.

Reprezentowali nas, jako soliści i zespół:

  • Klasę I - reprezentowała Julia Ochnik  z pastorałką „Bosy pastuszek”,
  • Klasę II – reprezentował Michał Lipka z pastorałką ,,Od serca do ucha”,
  • Klasę III a – reprezentował zespół ,,Góraleczki” w składzie: Aleksandra Kołodziejczyk, Natalia Wiater, Natalia Kołodziejczyk, dziewczynki zaśpiewały  pastorałkę ,,Od serca do ucha” i zajęły III miejsce w kategorii zespół,
  • Klasę III b – reprezentował Jakub Błażejczyk z kolędą ,,Przybieżeli do Betlejem”
  • Klasę V - reprezentowała Alicja Maciejewska,
  • Klasę VI b - reprezentowała Emilia Maciejewska, która otrzymała wyróżnienie.

Wszystkim uczestnikom konkursu, serdecznie gratulujemy!

 

 

Joomla templates by a4joomla