1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

Warsztaty teatralne i warsztaty gier planszowych w WARSZTATOWNI

      W ostatnim dniu przed feriami, 10 stycznia 2020 r., grupa uczniów wraz z opiekunami wybrała się na warsztaty do Warsztatowi w Lublinie. Na początku uczniowie wzięli udział w warsztatach teatralnych, podczas których m.in. poprzez rozgrzewkę językową i ćwiczenie łamańców językowych rozgrzali się i przygotowali do kolejnej części.

     W następnym etapie uczniowie bawili się w układanie historii przy udziale widowni, a także w improwizowanie. Podstawowe zasady na tych warsztatach to:

1) Jesteśmy na TAK - tzn. zawsze otwarci, nie boimy się występu, bierzemy udział w nowych wyzwaniach, jesteśmy na nie otwarci,

2) Nie boimy się popełniać błędów i nie ma złych odpowiedzi. Uczymy się i nie boimy się pomyłek.

     Druga część warsztatów to gry planszowe w języku angielskim. W przyjaznej atmosferze zabawy uczestnicy mogli zagrać w znane i nieznane gry planszowe, ale komunikacja odbywała się tylko w j. angielskim. Uczniowie nie tylko dobrze się bawili, ale też budowali relacje między sobą i rozwijali własne uzdolnienia. Na miejscu zaopatrzyli się także w gry planszowe, które są świetną alternatywą dla gier komputerowych na nadchodzące ferie.

 

 

Joomla templates by a4joomla