1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

DZIEŃ DZIECKA W NASZEJ SZKOLE

1 czerwca w naszej szkole już po raz drugi Samorząd Uczniowski zorganizował Koncert z okazji Dnia Matki, a ściślej mówiąc Dnia Rodziny, ponieważ tego dnia świętowaliśmy Dzień Matki, Dzień Ojca i Dzień Dziecka. Podobnie jak w roku ubiegłym, każda grupa/ klasa zaprezentowała piosenkę tematycznie związaną z rodziną. Były piosenki, tańce, życzenia, upominki i oczywiście tort dla rodziców. Ale żeby dzieci nie czuły się pokrzywdzone, Rada Rodziców również im sprawiła słodki poczęstunek. Przy okazji Koncertu zostały rozdane nagrody za konkursy organizowane w szkole, m.in. na budki lęgowe dla ptaków, za Międzyszkolny Konkurs Piosenki i Poezji Obcojęzycznej, konkursy matematyczne, językowe i sportowe. Po zakończonym koncercie cała społeczność szkolna przeniosła się na boisko, gdzie miał miejsce pokaz Ochotniczej Straży Pożarnej z Woli Gułowskiej w gaszeniu i rozcinaniu spalonego pojazdu. Ponieważ był to upalny dzień, nasze dzieci i młodzież chętnie skorzystały z wody, która lała się strumieniami. Dalsza część obchodów Dnia Dziecka przebiegała już w mniejszych grupach – na rajdzie rowerowym, na klasowych ogniskach, rozgrywkach sportowych itp.

PS. Serdeczne podziękowania dla Ochotniczej Straży Pożarnej z Woli Gułowskiej, Rady Rodziców za pomoc w przygotowaniu tego dnia, i oczywiście Natalce, na której zawsze można polegać!

 

 

Joomla templates by a4joomla