WYCIECZKA DO REZERWATU PRZYRODY ,,JATA”

1 czerwca 2017 r. z okazji Dnia Dziecka uczniowie klas I, II i III edukacji wczesnoszkolnej wybrali się na wycieczkę do Rezerwatu Przyrody ,,Jata”. Celem wycieczki było zwiedzenie rezerwatu, zapoznanie z florą i fauną, przejście ścieżka edukacyjną, gry i zabawy sportowe. Pracownik nadleśnictwa zainteresował uczniów pogadanką na tematy przyrodniczo – leśne oraz historyczne kompleksu leśnego ,,Jata”. Wyjaśnił istotę pracy leśnika. Najwięcej radości i swobody mieliśmy na placu zabaw w pobliżu leśniczówki. W trakcie zabaw i gier sportowych rozpaliliśmy ognisko i upiekliśmy kiełbaski. Wszyscy świetnie bawili się. Szkoda, że czas biegł szybko i trzeba było wracać do domu.