W karnawale same bale

W dniu 14 lutego dzieci z przedszkola i oddziałów zerowych wzięły udział w balu karnawałowo-walentynkowym, który odbył się w Domu Kultury w Woli Gułowskiej. Wszystkie przedszkolaki zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, biedronki, kowboje, piratów oraz wiele innych baśniowych postaci. Wszyscy wesoło się bawili, tańcząc, biorąc udział w konkursach i zdobywając nagrody. Dzieciom towarzyszyły radość, śmiech i spontaniczna aktywność. W balu, równie wesoło co dzieci, bawili się ich rodzice.

Na zakończenie imprezy dzieci mogły skosztować tortu ufundowanego przez Piekarnię Sulbiny, za co serdecznie dziękujemy.

Następny bal karnawałowy już za rok...