1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

ZIELONA SZKOŁA – wyjazd klas siódmych do Janowa Lubelskiego

     Nie czas na nudę, gdy jedziemy na zieloną szkołę! Janów Lubelski przygotował dla klas siódmych mnóstwo atrakcji!

      Uczniowie klas 7 wzięli udział w „Zielonej Szkole” zorganizowanej przez swych wychowawców: panią Danutę Królik i panią Anetę Michowską oraz opiekuna panią Edytę Chojętę w Leśnym Ośrodku Wypoczynkowym „Almatur” w Janowie Lubelskim. 

     Przebywaliśmy  tam w dniach 27 – 29 maja 2024 r. Mieszkaliśmy w ośrodku położonym w środku lasu w drewnianych domkach. Był to czas pełen atrakcji, podziwiania malowniczego krajobrazu. Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w „warsztatach przygód” pod okiem przesympatycznego animatora pana Krystiana. W trakcie zajęć prowadzonych przez animatora ośrodka uczestniczyliśmy w podchodach w lesie, grze terenowej chaos, a co najciekawsze zdobywaliśmy flagę przeciwnika w lesie Janowskim. Świetnie się bawiliśmy na  parku linowym z 6 trasami, balu przebierańców, wodnym żywiole, olimpiadzie sportowej i turnieju paintballowym. Daliśmy się porwać w krainę adrenaliny w postaci przejażdżki samochodami terenowymi po janowskich lasach. Nie obyło się także bez kolacji i rozmów  przy wspólnym ognisku na terenie ośrodka. Oprócz wielu atrakcji był to czas, w którym mogliśmy lepiej się poznać i nawiązać bliższe relacje koleżeńskie. Tego typu wyjazdy są doskonałym odpoczynkiem od szkoły oraz czasem do tworzenia dobrego klimatu do dalszej nauki i współpracy pomiędzy klasami.


 

Joomla templates by a4joomla