1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

Dzień Dziecka w klasie VI

     Z okazji zbliżającego się „Dnia Dziecka” 27 maja bieżącego roku nasza klasa uczestniczyła w wycieczce do kina Łukowie. W wyjeździe brali udział uczniowie kl. VI oraz opiekunowie: p. Ewelina Kryczka i p. Aneta Pietruszka. Punktualnie o godz. 8:00 zebraliśmy się przed szkołą, a o 8:15 wyruszyliśmy w trasę.  Trasę pokonaliśmy bardzo szybko. Po przyjeździe do kina kupiliśmy popcorn, colę i zajęliśmy miejsca w sali kinowej. Po chwili zgasły światła i zaczęliśmy oglądać film pt. „Film dla kosmitów”. Po filmie z lodami w rękach udaliśmy się do parku miejskiego, tam rozmawialiśmy i wspólnie karmiliśmy kaczki. Kolejnym punktem wycieczki było centrum rozrywki „Arkabos”, tam graliśmy w kręgle, bilard oraz zapełniliśmy swoje brzuchy pysznym jedzeniem.

    To była udana wycieczka. Towarzyszyły jej: radość, dobry humor i wrażenia po obejrzanym filmie.

 

Joomla templates by a4joomla