1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

Ósmoklasiści świętują Dzień Dziecka

      29 maja, świętując nadchodzący Dzień Dziecka, klasa VIII wraz z wychowawcą zorganizowała sobie wyjście do naszego Domu Kultury, aby wziąć udział w rozgrywkach paintbaalowych i radośnie spędzić dzień. Od godziny 9-ej z niecierpliwością oczekiwaliśmy na przyjazd instruktora i organizatora paintballu. Po przeszkleniu uczestników gry, przyszedł czas na rozgrywki w tej popularnej dyscyplinie sportu, która łączy elementy taktyki, zabawy oraz elementów wojskowych. Jest to bezpieczny sposób przeniesienia pola walki i emocji związanych z walką na zamknięte tereny przystosowane do gry. Zabawa była świetna i emocjonująca.

       Po paintbaalu trzeba było wzmocnić nadwątlone siły, więc z werwą zabraliśmy się do rozpalania ogniska, grzania kiełbasek i posiłku. Na deser były pyszne lody z „Karmelki”.  Dzień spędzony poza szkołą, ale zdobyliśmy szereg umiejętności społecznych.

Joomla templates by a4joomla