1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

Magiczny Dywan- innowacyjna, interaktywna pomoc dydaktyczna do ćwiczeń, gier i zabaw ruchowych. Stał się jednym z ciekawych elementów zajęć edukacyjnych prowadzonych w naszej szkole.

    Obraz wyświetlany na podłogę tworzy wirtualny „magiczny dywan”, na którym uczniowie mogą przeżywać wspaniałe przygody, począwszy od gier i zabaw ruchowych, po edukację poznawczą ze wszystkich dziedzin wiedzy.

     Magiczny Dywan wraz ze swoimi animacjami przyciąga, służy zarówno zabawie, jak i rehabilitacji poprzez ruch. Duża różnorodność gier sprawia, że każdy uczeń znajdzie tu swoją ulubioną zabawę. Nauczyciele na zajęciach z kreatywności i rewalidacji stosują w codziennej pracy z uczniami programy, które skutecznie rozwijają u uczniów motorykę, koordynację wzrokowo-ruchową, spostrzegawczość i szybkość reakcji, a jednocześnie w atrakcyjny sposób przekazują wiedzę, ćwiczą pamięć i uczą. Nasi uczniowie bardzo polubili zajęcia na interaktywnej podłodze, czego dowodzą zdjęcia z prowadzonych zajęć.

 

Joomla templates by a4joomla