Gminny konkurs języka angielskiego dla szkoły podstawowej

W dniu 15 kwietnia siedmioro naszych uczniów wzięło udział w I Gminnym konkursie języka angielskiego, który odbył w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Adamowie. Uczniowie podzieleni byli na 3 kategorie wiekowe, tj. dla klas 2-3, 4-5 i 6-7 szkoły podstawowej, a z każdej klasy mógł reprezentować nas tylko jeden uczeń/uczennica. Celem konkursu było popularyzowanie języka angielskiego wśród młodzieży szkolnej, rozbudzanie i rozwijanie zainteresowania językiem angielskim oraz integracja uczniów naszej gminy. W oczekiwaniu na wyniki uczniowie mieli także okazję wziąć udział w prelekcji i pokazie szkodliwości stosowania napojów energetyzujących. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I miejsce w kategorii klas 2-3 zajął Adrian Ochnik z klasy 3

II miejsce w kategorii klas 6-7 zajął Michał Królik z klasy 7a

III miejsce w kategorii klas 4-5 zajął Szymon Walaszek z klasy 5

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!