Mecz towarzyski piłki nożnej chłopców, reprezentacje klas VII-VIII SP

Dnia 15 kwietnia uczniowie naszej szkoły rozegrali towarzyski  mecz  z reprezentacją SP w Adamowie. Rozgrywki odbywały się na obiekcie Orlika w Adamowie.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w składzie:

Dawid Kasak kl. VIII , Michał Królik VII a – bramkarze.

Aleksander Wójcik kl. VIII

Paweł Omelańczuk kl. VIII

Adam Pieńkosz  kl. VIII

Bartek Ponikowski kl. VIII

Błażej Wachnik kl. VII b

Krystian Ochnik kl. VII b

Bartosz Sierakowski VIII

Obie drużyny przystąpiły do spotkania w pełnym składzie, prezentując wysoki poziom umiejętności technicznych i taktycznych. Mecz zakończył się wynikiem 4:1 dla SP Adamów. Pomimo porażki nasi zawodnicy pokazali bardzo dobry poziom swoich umiejętności technicznych. Mecz dostarczył wiele pozytywnych, sportowych emocji, ale również przyczynił się do integracji społeczności sportowej, jak również był sprawdzeniem umiejętności .

Rewanż już niebawem, tym razem na naszym pięknym stadionie sportowym, na który drużyna SP Adamów została zaproszona. Trzymamy kciuki za kolejny mecz .

Zapraszamy do sportowego kibicowania !!!