DZIĘKUJEMY!

26 lutego br. społeczność szkolna pożegnała, dziękując za wieloletnią pracę, odchodzącą na emeryturę panią Grażynę Burzecką, która w charakterze sprzątaczki (woźnej) przepracowała w naszej szkole 15 lat. Pożegnania są najtrudniejsze, bo jak rozstać się z kimś, z kim przepracowało się wiele lat. Pozostają zatem do przekazania proste słowa wdzięczności: DZIĘKUJEMY!
    Dołączamy się również do życzeń przekazanych przez Dyrektora naszej szkoły, przedstawicielkę Rady Rodziców oraz Samorząd Uczniowski i życzymy pani Grażynie odpoczynku, realizacji niespełnionych marzeń i planów oraz cieszenia się każdym dniem.