1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

Klasa w terenie

     W roku szkolnym 2023/2024 uczniowie klas I-III uczestniczą w innowacji pedagogicznej pod nazwą „Klasa w terenie”. Innowacja opracowana jest w oparciu o Ogólnopolski Projekt  Edukacyjny o takiej samej nazwie. Głównym celem jest promowanie wartości edukacji na świeżym powietrzu, nauka przez obserwację  i działanie. Innowacja zakłada, iż uczniowie zdobędą nowe doświadczenia, rozwiną zainteresowania o otaczającym ich świecie i nauczą się obserwowania przyrody. W pierwszym okresie roku szkolnego zrealizowaliśmy już kilka zadań, między innymi:  „Obserwację przyrody”, „Plastykę w terenie”, „Zabawy w przyrodników”, „Wyjście w ciekawe miejsca”, „Zabawy w terenie”  oraz „Obserwację chmur”. Efekty naszych działań można zobaczyć na fotorelacji.

Joomla templates by a4joomla