Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

23 czerwca uczniowie, nauczyciele, rodzice i dyrekcja uroczyście zakończyli rok szkolny 2022/2023.  W atmosferze oczekiwań na wakacje padło wiele ciepłych słów. Dyrektor Przemysław Sala dziękował uczniom za wytężona pracę, nauczycielom za wysiłek włożony w wychowanie i edukację młodzieży i rodzicom za współpracę w tym trudzie. Zakończenie roku szkolnego to czas podsumowania, a mamy co wspominać – liczne udane wycieczki, zakończone projekty i przedsięwzięcia – o wszystkim można poczytać nie tylko na naszej stronie. Zakończenie roku szkolnego to także wiele wzruszających momentów, jak choćby przekazanie sztandaru, wręczenie licznych nagród i pożegnanie klasy VIII.