Bezpieczne wakacje

Wakacje to czas, w którym w większym stopniu niż zwykle, narażeni jesteśmy na różnego rodzaju zagrożenia, dlatego dnia 14.06.2023 r. zaprosiliśmy do naszej szkoły Funkcjonariuszy Policji w Adamowie, w celu uświadomienia uczniów klas I-III i przedszkolaków, jak bezpiecznie spędzić czas wolny podczas letniego wypoczynku.

Dzięki spotkaniu uczniowie i przedszkolaki utrwalili zasady poruszania się po drodze, zasady ograniczonego zaufania w stosunku do obcych osób, dowiedzieli się jak bezpiecznie i prawidłowo jeździć rowerem oraz jak zachować bezpieczeństwo w domu podczas nieobecności rodziców, w lesie, w górach i nad wodą.