1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

„Niech żyją nasi Bohaterowie- Strażacy”

 

     10 maja 2023 r. odwiedzili naszą szkołę strażacy OSP w Woli Gułowskiej, którzy przeprowadzili warsztaty dla uczniów klas I-III dotyczące udzielania pierwszej pomocy, ratowania życia i przedstawili sprzęt niezbędny do tych czynności. Uczniowie wzięli aktywny udział w zajęciach, wcielając się w role „strażaka” i „poszkodowanego”. To spotkanie ze strażakami uświadomiły dzieciom, jaka odpowiedzialność spoczywa na nich, ile im zawdzięczamy i jak ważne jest, aby nie być nigdy obojętnym wobec ludzkiej krzywdy i zawsze pomagać ratować ludzkie życie i zdrowie. „Nasi Bohaterowie” otrzymali od uczniów dyplom z podziękowaniami za przeprowadzone warsztaty i własnoręcznie wykonane laurki z życzeniami z okazji Dnia Strażaka, który obchodzony był kilka dni temu.

 

Joomla templates by a4joomla