Druk 3D - zajęcia dodatkowe

Uczniowie z wielkim zainteresowaniem uczęszczają na zajęcia, gdzie poznają technologię druku 3D  oraz aspekty techniczne związane z drukiem. Uczniowie rozwijają wyobraźnię przestrzenną wykorzystując ją do projektowania obiektów 3D. Z obiektów które projektowali najwięcej satysfakcji i emocji przyniósł projekt własnego domu oraz projekt modelu kościoła w Woli Gułowskiej. Uczniowie mają również dostęp do platformy Skrimarket, gdzie znajdują się opracowane przez innych użytkowników modele 3D oraz środowisko programistyczne umożliwiające tworzenie modeli własnych użytkowników. Dodatkowo podczas zajęć tworzone są pomoce dydaktyczne wykorzystywane na innych przedmiotach np. matematyce.