Życzenia na Dzień Babci i Dziadka

Składanie życzeń to prawdziwa sztuka. Szczególnie, gdy odbiorcami są tak dostojne osoby jak Babcia i Dziadek.  Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej włożyli całe swoje dziecięce serduszka, aby uczcić ich święto. Uroczystości otrzymały wyjątkową oprawę: dzieci przygotowały własnoręcznie wykonane upominki, laurki i portrety, nauczyły się wierszyków i piosenek. Z pomocą wychowawczyń ułożyły i napisały życzenia, które zawierały: wdzięczność za opiekę, podziękowania za wspólną zabawę i razem spędzony czas, życzenia zdrowia i spełnienia marzeń. Każda wnuczka i każdy wnuczek do składanych życzeń dołączyli miły akcent – gorące uściski i mnóstwo buziaków.