Ślubowanie i pasowanie uczniów klasy drugiej.

8 października 2021 roku odbyło się ślubowanie i pasowanie uczniów klasy drugiej Szkoły Podstawowej im. Gen. F. Kleeberga w Woli Gułowskiej z udziałem dyrekcji szkoły, uczniów, rodziców i nauczycieli                          Uroczystość rozpoczęła się tańcem Poloneza. Następnie uczniowie Samorządu Szkolnego powitali drugoklasistów, po czym uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności i wiadomości. Potem złożyli ślubowanie, po którym Pani Wicedyrektor Elżbieta Jazurek dokonała pasowania na ucznia i wręczyła dyplomy oraz legitymacje szkolne. Uroczystość zakończono wręczeniem upominków przygotowanych przez rodziców.