Obchody Dnia Tabliczki Mnożenia

1 października 2021 r. uczniowie naszej szkoły włączyli się w obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Wytypowani uczniowie, którzy przystąpili do pisania testu znajomości tabliczki mnożenia, stali się Egzaminatorami lub Asystentami Egzaminatorów. Ich zadaniem było odpytywanie ze znajomości Tabliczki Mnożenia uczniów i uczennice szkoły, jak również nauczycieli i innych pracowników szkoły. Każdy egzaminowany uczestnik mógł zostać Ekspertem Tabliczki Mnożenia, pod warunkiem że wykazał się bezbłędną znajomością Tabliczki Mnożenia. Tego dnia towarzyszyły uczniom same pozytywne emocje oraz satysfakcja, że role się odwróciły a uczniowie mogli odpytać swoich nauczycieli.