Na basenach…

W ramach obchodów Tygodnia Sportu klasa 5a aktywnie spędzała czas podczas wyjazdu do Pływalni Powiatowej w Rykach. W trakcie wyjazdu uczniowie integrowali się, odbudowywali relacje rówieśnicze, a także mieli okazję wykazać się swoimi umiejętnościami pływackimi, jak również zdobyć nowe podczas zajęć z instruktorem. W trakcie pobytu na basenie uczniowie korzystali z dostępnych atrakcji, takich jak basen rekreacyjny oraz pływacki, jacuzzi, zjeżdżalnia. Po aktywnie spędzonym czasie na basenie, przyszedł moment na odpoczynek w jednej z restauracji w Rykach, gdzie uczniowie mogli spędzić ze sobą kilka chwil, porozmawiać, zintegrować się i odbudować relacje.