1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2018/2019

       W dniu 20 września w Zespole Szkół w Woli Gułowskiej odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego, na opiekunów SU oraz Męża Zaufania. Wybory poprzedziła przeprowadzona wśród uczniów kampania wyborcza. Uczniowie, którzy zechcieli spróbować swoich sił w pracy Samorządu Uczniowskiego przygotowali bardzo ciekawe i oryginalne plakaty wyborcze przedstawiające najważniejsze punkty swojego programu, zachęcające do głosowania właśnie na nich. Po podliczeniu wszystkich oddanych głosów wyłoniono następujące osoby do Zarządu SU:

Przewodnicząca SU - Natalia Jawoszek, kl. III gimnazjum

Zastępca - Karmen Marczak. kl. Vb

Skarbnik - Maja Skurka, kl. VIII

Sekretarz - Wiktoria Szumlewicz, kl. Vb

Opiekunami SU po raz kolejny zostały p. Justyna Gajowy i p. Danuta Królik, na Męża Zaufania wybrana została s. Agnieszka Pycka.

Gratulujemy i życzymy owocnej pracy.


 

Joomla templates by a4joomla