1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

Spotkanie z policjantem

  W naszym przedszkolu duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo oraz edukację związaną z bezpieczeństwem dzieci. Na początku każdego roku szkolnego dzieci poznają drogę do przedszkola oraz zasady, których należy przestrzegać na spacerach i wycieczkach.

   W ramach edukacji w tym kierunku, 5 października przedszkolaki uczestniczyły w spotkaniu z dzielnicowym, panem Rafałem Mioduchowskim i panem Tomaszem Burzeckim.

 Dzieci miały okazję porozmawiać z policjantami o zachowaniu bezpieczeństwa w drodze do przedszkola. Gość zwrócił uwagę na niebezpieczeństwa, jakie mogą czyhać na dzieci w kontaktach z  obcymi,a także omówił sposoby ich unikania. Ponadto podkreślił, jak ważną rolę pełnią elementy odblaskowe, które każdy przedszkolak powinien posiadać. Dzieci czynnie uczestniczyły w spotkaniu, dzieliły się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami oraz zadawały bardzo dużo pytań. Mamy nadzieję, że dzięki takim spotkaniom policjant będzie kojarzył się dzieciom, jako osoba, której nie należy się bać i do której zawsze i w każdej sytuacji można zwrócić się o pomoc

 

Joomla templates by a4joomla