„Historia Polski”

W ramach obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę trzy uczennice klasy III gimnazjum: Dominika Adameczek, Emilia Jazurek i Antonina Kozłowska  w dniach 8-9 listopada wcieliły się w nauczycielki w klasach 0-III szkoły podstawowej i przedstawiły dzieciom dzieje Polski w formie prezentacji multimedialnej o tytule „Historia Polski”. Dodatkowo w czasie tych zajęć uczniowie uzupełniali karty pracy o symbolach narodowych przygotowane przez starsze koleżanki. W trakcie lekcji panowała przyjazna i wesoła atmosfera, dzieci chętnie pracowały i nie bały się zadawania pytań dotyczących historii Polski.

Uczennice klasy III gimnazjum przygotowywały scenariusze zajęć pod opieką merytoryczną p. Ewy Bancerz.