1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

100 balonów na 100-lecie odzyskania niepodległości

Każde państwo, jak zapewne wiecie,

ma trzy symbole dobrze znane w świecie.

My, Polacy, nasze symbole bardzo dobrze znamy

i teraz po kolei je wszystkie wymieniamy.

Hymn państwowy, godło Polski i ojczysta flaga…

     9 listopada nasza szkoła odpowiedziała na apel minister edukacji Anny Zalewskiej i przyłączyła się do akcji bicia rekordu w śpiewaniu hymnu. O 11.11 na sali gimnastycznej wszyscy uczniowie naszej szkoły wspólnie odśpiewali cztery zwrotki Mazurka Dąbrowskiego. Spotkanie na sali stało się też okazją do przypomnienia  naszym uczniom historii wszystkich polskich symboli narodowych i znaczenia, jakie mają dla każdego Polaka. Na zakończenie spotkania wypuszczono 100 białych i czerwonych balonów, zgodnie z hasłem, pod jakim się spotkaliśmy.

 

 

Joomla templates by a4joomla