1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

,,Niepodległość”

      Uczniowie klas I-III edukacji wczesnoszkolnej włączyli się w działania edukacyjne związane z upamiętnieniem tak ważnej dla każdego Polaka 100- rocznicy Odzyskania Niepodległości. Uczyli się podstawowych kroków i figur  Poloneza, słuchali pieśni patriotycznych, utrwalali słowa Hymnu narodowego, uczestniczyli w konkursie plastycznym ,,A to Polska właśnie”, brali udział w konkursie recytatorskim o tematyce patriotycznej, dekorowali klasy symbolami narodowymi. Prace konkursowe zostały wyeksponowane na korytarzu szkolnym. Uczennice klasy III gimnazjum  przygotowały dla młodszych kolegów i koleżanek prezentację multimedialną ,,100 – lecie Niepodległości” i ciekawe karty pracy. W roku świętowania 100 –lecia odzyskania niepodległości każdy uczeń  pierwszej klasy otrzymał zeszyt z postacią zasłużoną dla Niepodległej oraz długopis opatrzony znakiem graficznym ,,Moja niepodległa”. Dni te dla wszystkich uczniów były lekcją patriotyzmu i historii.

 

 

Joomla templates by a4joomla