1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Wybieramy przedstawicieli naszej szkoły

     23 września uczniowie naszej szkoły od klasy 0 do klasy III gimnazjum brali udział w głosowaniu na gospodarza szkoły, zastępcę gospodarza, skarbnika, sekretarza oraz na opiekunów samorządu uczniowskiego i Męża Zaufania. 

    Wyborcy dostawali po 3 karty do głosowania. Na pierwszej były nazwiska uczniów ubiegających się o stanowisko w Samorządzie Uczniowskim, na drugiej nazwiska nauczycieli pracujących w Zespole Szkół im. Gen. Fran. Kleeberga w Woli Gułowskiej mających możliwość zostania opiekunami Samorządu Uczniowskiego, na trzeciej  były nazwiska pracowników naszej szkoły, tylko jeden z nich mógł zostać Mężem zaufania.

     Na pierwszej karcie znalazły się nazwiska: Kamili z III kl. Gim. 3 gimnazjum., Roberta z III kl. Gim ., Mai  z II kl. Gim. oraz Asi z II kl. Gim.

    Wszyscy kandydaci do samorządu prowadzili aktywne kampanie wyborcze oraz zaprezentowali swoje programy na plakatach wyborczych.

Po przeliczeniu głosów już było jasne, że:

-gospodarzem została Kamila,

-zastępcą został Robert,

-skarbnikiem została Maja,

-sekretarzem została Asia.

-opiekunami SU zostały: p. Agnieszka Wójtowicz i p. Danuta Królik,

-mężem zaufania została Siostra Katarzyna Czajka.

Gratulujemy!

Joomla templates by a4joomla