1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Godziny dostępności nauczycieli 2022/2023

Harmonogram konsultacji dla uczniów i rodziców

 2022/2023

L.p.

Imię i nazwisko

Termin konsultacji (dzień i godzina)

Miejsce konsultacji

1.      

Anna Abramczyk

Środa 14.30 - 15.30 (co 2 tyg. – 1 i 3 tydzień miesiąca)

Pokój nauczycielski

2.      

Ewa Adamczyk

Wtorek 7.00-8.00

Pokój nauczycielski

3.      

Małgorzata Bernat

Czwartek 7.30-8.00

            13:45-14:15

Pokój nauczycielski

4.      

Małgorzata Białecka

Wtorek 13:00 - 14:00

Sala nr 30

5.      

Ewa Cąkała

Piątek 7.00 - 8.00

Przedszkole sala nr 3

6.      

Edyta Chojęta

Piątek 7.00 - 8.00

Przedszkole sala nr 1

7.      

Elżbieta Filip

Wtorek – 13.30 - 14.30

Sala 7

8.      

Mariusz Gajda

Środa 15.10-16.10 (co 2 tyg. – 1 i 3 tydzień miesiąca)

Sala 29

9.      

Malwina Golian

Środa 15.00-16.00

Gabinet specjalistów

10.   

Danuta Gontarz

Czwartek 7.30- 8.30

Pokój nauczycieli WF

11.   

Elżbieta Jazurek

Poniedziałek 14.00 - 15.00

Gabinet wicedyrektora

12.   

Grażyna Józwik

Poniedziałek 13.35-14.20

Sala 10

13.   

Kuba Kardas

Wtorek 14:20- 15:20

Pokój nauczycielski

14.   

Iwona Kasak

Wtorek 14.00 - 15.00

Przedszkole

15.   

Anna Kozak

Wtorek 7.00-8.00

Sala 16

16.   

Danuta Królik

Środa 7:00 – 8:00

Sala nr 12

17.   

Ewelina Kryczka

 Czwartek 13:30 - 14:30

Pokój nauczycielski

18.   

Ewa Madoń

Poniedziałek 11.30 - 12.30

Sala nr 29

19.   

Aneta Michowska

Środa 14.20-15.20

Sala nr 7

20.   

Katarzyna Osowiec

Środa 11.35 - 12.35

 Sala 31

21.   

Wioleta Pieńkosz

Piątek  7:00 – 8:00

Sala nr 8

22.   

Aneta Pietruszka

Czwartek  7.40 - 8.40

Gabinet nauczycieli w-f

23.   

Przemysław Sala

Środa 14:00 -  15:00

Gabinet dyrektora

24.   

s. Elżbieta Sienkiewicz

Poniedziałek 14:00 – 14:20

                   14:30-15:10

Pokój nauczycielski

25.   

Monika Suska

Piątek 14.20-15.20

Gabinet logopedy

26.   

Jarosław Szczepaniak

Czwartek 15.10-16.10 (co 2 tyg. – 1 i 3 tydzień miesiąca)

Sala 11

27.   

Marta Wesołowska - Kardas

Czwartek 7:00-8:00

Przedszkole sala nr 1

28.   

Agnieszka Wójtowicz

Poniedziałek 14.30 - 15.30

Sala nr 15

Joomla templates by a4joomla