1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

Konkurs plastyczny KRUS

     Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej wzięli udział w  ogólnopolskim konkursie prewencyjnym dedykowanym dzieciom uczęszczającym do szkół z terenów wiejskich. Organizatorem konkursu jest Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, a jego celem - promowanie prawidłowych nawyków i zachowań związanych z przebywaniem, zabawą i pracą w gospodarstwie rolnym.

     Tegoroczna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci przebiegała pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy - od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”. Patronat Honorowy nad konkursem sprawuje Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej, w dowolnej technice, obrazującej sposoby zapobiegania wypadkom przy pracy w gospodarstwie rolnym oraz rolniczym chorobom zawodowym. Oto prace naszych uczniów:

 

 

 

Joomla templates by a4joomla