Andrzejkowe wróżby

,,Jest taka jedna noc w roku, kiedy świat realny łączy się ze światem magii, czarów i wróżb’’.

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię, uczą kreatywności, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji.

W dniu 27 listopada uczniowie uczęszczający do szkoły mieli okazję poznać tradycje związane z Andrzejkami. Nie obyło się bez wróżb, które przepowiadają naszą przyszłość. Podczas spotkania zorganizowano wiele ciekawych zabaw: „Czarodziejski Kapelusz”, „Guziki na garderobie” i oczywiście lanie wosku. Uczniowie chętnie uczestniczyli w proponowanych zabawach, co widać na załączonych zdjęciach.