Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

,

Dzień Życzliwości i Pozdrowień to dzień bardzo szczególny, który ma nam uświadomić, że zawsze należy być wobec siebie miłym, uprzejmym i życzliwym. Uczniowie naszej szkoły przygotowali się do tego dnia bardzo solidnie. Uczniowie, wychowawcy oraz przedszkolaki przygotowali kartki, plakaty z miłymi słowami, pozdrowieniami i podziękowaniami. Akcja miała na celu wywołać uśmiech  i zachęcić do bycia życzliwym dla innych oraz do czynienia dobra na różnych płaszczyznach. Być życzliwym to być uważnym, wrażliwym i otwartym na drugiego człowieka.

Bardzo dziękujemy każdemu uczniowi, przedszkolakom oraz wychowawcom za wzięcie udziału w akcji.

-M.Golian, E.Adamczyk, E.Chojęta-