Kształcenie na odległość 29.06.2020 - 30.06.2020

Drodzy Uczniowie i Rodzice!

Poniżej zamieszczamy materiały związane z kształceniem na odległość dla przedszkola na ostatnie dwa dni w tym roku szkolnym.

Przedszkole, grupa 4-5latki

Przedszkole, Maluchy

Życzymy owocnej pracy, a przede wszystkim dużo zdrowia.

Dbajcie o siebie!

Informacje dodatkowe:

• Pedagog, psycholog oraz logopeda pełnią dyżury na dzienniku elektronicznym zgodnie z harmonogramem umieszczonym w zakładce Pomoc psychologiczno-pedagogiczna". W tych godzinach odpowiadają na wiadomości od uczniów i rodziców na bieżąco. Jeśli napiszesz do nich w innym czasie, odpowiedź uzyskasz najszybciej, jak to będzie możliwe. Jeśli potrzebujesz konsultacji telefonicznej z pedagogiem, psychologiem lub logopedą zadzwoń pod nr 25 755 02 08 i umów się na dogodny dla Ciebie termin.
  • Rodzice oraz uczniowie  mogą również kontaktować się z innymi specjalistami oraz wszystkimi nauczycielami zatrudnionymi w szkole, korzystając z modułu Wiadomości w dzienniku elektronicznym. Jeśli potrzebujesz konsultacji telefonicznej  zadzwoń pod nr 25 755 02 08 i umów się na dogodny dla Ciebie termin.
  • Zasady  organizacji kształcenia na odległość oraz przydatne wskazówki odnajdziesz w zakładce „Zdalne nauczanie".
  • Jeśli Twoje dziecko nie ma dostepu do komputera stacjonarnego/laptopa/tabletu z Internetem skontaktuj się sekretariatem szkoły 25 755 02 08.