1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

Bezpieczne Ferie Zimowe

     Ferie zimowe to czas odpoczynku uczniów od obowiązków szkolnych, możliwość wyjazdu poza miejsce zamieszkania czy  spędzenia czasu na świeżym powietrzu w pobliżu domu. Co robić i jak zachowywać się, by ten czas spędzić bezpiecznie? Na to pytanie pomógł uczniom edukacji wczesnoszkolnej znaleźć odpowiedź policjant z Komisariatu Policji w Adamowie. Dzięki temu spotkaniu przypomnieliśmy sobie o zasadach bezpiecznego spędzania czasu na świeżym powietrzu w okresie zimy. Policjant zaprezentował nam plakat ,,Bezpieczna woda” i poinformował, w jakich miejscach możemy bezpiecznie uprawiać sporty zimowe oraz jak zachowywać się, gdy jesteśmy świadkami wypadku na zbiorniku wodnym.  Uczniowie przypomnieli sobie również numery alarmowe do służb ratujących życie.  Dodatkowo w każdej klasie przed feriami została przeprowadzona lekcja trzecia pt. ,,Bezpieczne ferie” z projektu edukacyjnego ,,Dzieci Uczą Rodziców”.

 

Joomla templates by a4joomla