1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

„Język niemiecki w zerówce”

      W ramach działań innowacyjnych uczniowie zerówki uczą się raz w miesiącu języka niemieckiego. Dzieci uczą się tego języka na bazie języka angielskiego, poprzez zabawy ruchowe i zabawy językowe. Uczniowie zerówki mieli już kontakt z językiem niemieckim podczas zajęć w przedszkolu, wtedy poznali formy powitania i pożegnania, zwroty grzecznościowe. Liczebniki od 0 do 10. W tym roku szkolny uczniowie utrwalili poznane już wcześniej słownictwo, poznali nazwy przyborów szkolnych, opowiadali o swoim samopoczuciu. Zajęcia prowadzone są z pomocą uczennic z klasy VIb: Karmen Marczak i Izabeli Szymanek, które opiekują się swoimi młodszymi kolegami i koleżankami, pomagają im w nauce słownictwa, wspólnie bawią się z nimi językami obcymi.

 

 

Joomla templates by a4joomla