1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

Warsztaty bożonarodzeniowe w edukacji wczesnoszkolnej

       Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Zapach piernika, świeżo ścięta i przystrojona choinka - to buduje magiczny świąteczny klimat. I właśnie po to, aby i w naszej szkole zagościła świąteczna atmosfera, zorganizowaliśmy warsztaty bożonarodzeniowe w klasach I-III, na które zaprosiliśmy rodziców.

       Nasze klasy zamieniły się na moment w pracownię plastyczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. Rodzice odkrywali swoje talenty plastyczne, a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów.

      Czas upłynął w miłej, rodzinnej atmosferze wśród wspólnych rozmów i śmiechu. Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem. Powstało bardzo dużo pięknych i niepowtarzalnych świątecznych stroików. Część z nich trafi do seniorów z naszego najbliższego otoczenia. Dzieci wykonały również zimowe bałwanki oraz świeczniki, które ozdabiają szkolne sale.

     Dziękujemy wszystkim przybyłym na warsztaty. Bardzo się cieszymy, że mamy tak uzdolnionych i chętnych do współpracy rodziców.

 

Joomla templates by a4joomla