1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

Wróżby i konkursy andrzejkowe

      W dniu 29.11 odbyły się na zajęciach świetlicowych wróżby i konkursy andrzejkowe. Uczennice klasy VII: Joanna Sobieszek, Aleksandra Ręcławowicz i Gabriela Stempniak przygotowały i przeprowadziły wśród uczniów klas I-II wróżby andrzejkowe. Dzieci przebywające na świetlicy szkolnej bardzo chętnie wzięły udział w zaproponowanych przez starsze koleżanki wróżbach. Wspólnie odkrywali imię ich przyjaciela/przyjaciółki, dowiadywali się, co miłego ich czeka w przyszłości a także kogo w przyszłości spotkają. Wróżby andrzejkowe przebiegły w bardzo miłej atmosferze, uczniowie klas I-II bardzo serdecznie przyjęli swoje koleżanki z klasy VII i nagrodzili je na zakończenia spotkania brawami, chcąc w ten sposób podziękować dziewczętom za wspólną zabawę.

 

 

Joomla templates by a4joomla