1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

Spotkanie z diecezjalnym koordynatorem Szkolnych Kół Caritas

      W dniu 7 listopada 2019 roku naszą szkołę odwiedziła pani Monika Rybaczewska. Pani Monika jest diecezjalnym koordynatorem Szkolnych Kół Caritas na terenie naszej diecezji. Podczas spotkania  opowiedziała nam o swojej pracy wolontariusza oraz przedstawiła kilka historii związanych z pomaganiem ludziom. Bardzo nas to zainteresowało, wzruszyło i zachęciło do działania w naszym środowisku, i nie tylko. Na koniec spotkania, otrzymaliśmy legitymacje Koła Caritas w naszej szkole i oficjalnie staliśmy się wolontariuszami. Nasze legitymacje będziemy nosić z dumą i starać się służyć drugiemu człowiekowi zawsze, nie tylko podczas akcji Caritas.

Katarzyna Godun, Jakub Walaszek- wolontariusze SKC


 

 

Joomla templates by a4joomla