1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

Europejski Tydzień Sportu

      W naszej szkole w dniach 23.09- 30.09.2019 r. odbywały się zajęcia sportowo-rekreacyjne. Na lekcjach królowały zapomniane stare i nowe gry podwórkowe, rozgrywki z gier zespołowych a także zajęcia na ergometrze wioślarskim, które wśród uczniów cieszyły się dużym zainteresowaniem. Warto dodać także, że w ciągu tygodnia odbywała się wspólną rozgrzewka w formie tanecznej przygotowanej przez uczennice klasy VI a, skierowanej dla najmłodszych uczniów naszej społeczności szkolnej klas I-III SP.

    Ponadto uczniowie klas VI a, VI b i V wzięli udział w „ Zielonej szkole”, która w dużym stopniu mobilizowała ich do 100% aktywności fizycznej.

    Punktem kulminacyjnym ETS był rajd Nordic Walking, w którym zaangażowani byli nie tylko uczniowie, ale i społeczność lokalna.

    Dziękujemy Wszystkim - uczestnikom obchodu Europejskiego Tygodnia Sportu!!!

    Zapraszamy za rok.

Nauczyciele wychowania fizycznego przy Zespole Szkół w Woli Gułowskiej w składzie:

D. Gontarz ,

E. Jazurek

A. Pietruszka

 

 

Joomla templates by a4joomla