1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

Zielona Szkoła 25- 27.09.2019r.

     Lasy, jeziora, nocne podchody, przejażdżka samochodami terenowymi i my uczniowie klas VI a, VI b  i kilka osób z klasy V na wspaniałej Zielonej Szkole w Janowie Lubelskim. 

     A zaczęło się tak...

     6:30 zbiórka i wyjazd. Jechaliśmy około 2,5 godziny. Na miejscu przywitały nas piękne lasy janowskie a wśród nich nasz ośrodek, w którym nocowaliśmy. Okazało się, że będziemy mieszkać w pokojach nad stadniną koni. Dzięki temu co dzień mogliśmy oglądać konie na wybiegu .

     A co robiliśmy?

     Olimpiada sportowa, sumo, mega  piłkarzyki, boks, gry i zabawy na łonie natury i dużo różnych innych atrakcji,  a wszystko powiązane z aktywnością ruchową  i edukacją przyrodniczą. Dzięki temu uświadomiliśmy sobie, że czas wolny można spędzać nie tylko przy komputerze, ale w atrakcyjny sposób na świeżym powietrzu.

      Ponadto od dziś stanowimy zgrany, zintegrowany zespół międzyklasowy.

      Nauczyliśmy się, że ważną rzeczą w życiu to umiejętność współpracy w grupie.

    

  Wyjazd na Zieloną Szkołę uznajemy za udany. Polecamy wszystkim. A zachętą niech będzie galeria zdjęć.

 

 

Joomla templates by a4joomla