Dlaczego warto wrócić do szkoły...

Drodzy Uczniowie!

Początek roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami, a na Was czeka  nowocześnie urządzona sala do nauki przedmiotów przyrodniczych. Dodatkowo wyremontowaliśmy oraz wyposażyliśmy salę lekcyjną nr 11 (historyczno-polonistyczną). Zakupiliśmy wiele nowych pomocy dydaktycznych, w tym dla klas I-III szkoły podstawowej. Od września będziecie mogli spożywać posiłki przygotowane w zmodernizowanej kuchni. Pamiętając o słowach wielkiego człowieka i naukowca Alberta Einsteina, który twierdził, iż: „Nauka w szkołach powinna być prowadzona w taki sposób, aby uczniowie uważali ją za cenny dar, a nie za ciężki obowiązek”, dążymy do tego, aby nauka w naszej szkole była dla Was ciekawym doświadczeniem.  Z tego względu będziemy również wprowadzać  innowacyjne metody nauczania. Wiemy, że jesteście wspaniałymi, młodymi ludźmi, w których drzemie wielki potencjał. Stawiamy sobie za cel wydobycie tego potencjału i wspieranie Was w rozwoju. Już dzisiaj przygotowaliśmy dla Was bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych rozwijających Wasze zainteresowania i zdolności, m.in.:

muzycznych/wokalnych,

robotyki/programowania z wykorzystaniem robotów Lego Mindstorms,

sportowych,

szachowych,

języka polskiego/matematyki,

języków obcych.

Czekamy na Was z niecierpliwością:)

Dyrekcja oraz Nauczyciele

Zespołu Szkół im. Gen. Franciszka Kleeberga