Spotkanie Wigilijne w edukacji wczesnoszkolnej

21 grudnia w naszej szkole uczniowie klas I-III przygotowali przed Świętami Bożego Narodzenia występ artystyczny, w którym zaprezentowali się w wierszach, tańcu do piosenki ,,Alleluja”,  pantomimie ,,Matczyne ręce” oraz kolędach ,,Przybieżeli do Betlejem Pasterze” i ,,Dzisiaj w Betlejem” połączonych z ilustracją ruchową. Był to bardzo dobry moment, aby posłuchać kolęd, pastorałek, wierszy przygotowanych przez dzieci. Słowa, które płynęły z ust uczniów, wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Uczniowie złożyli również życzenia Dyrekcji, Nauczycielom, Rodzicom oraz młodszym koleżankom i kolegom. Na zakończenie przedstawienia Pan Dyrektor podziękował dzieciom za piękne przedstawienie i złożył życzenia świąteczne oraz noworoczne wszystkim obecnym osobom. Miłym akcentem było rozdanie przez uczniów własnoręcznie wykonanych upominków z życzeniami świątecznymi. Ostatnią część spotkania stanowił poczęstunek w klasach, dzielenie się opłatkiem, wspólne kolędowanie oraz rozmowy przy stole.