Pasowanie na Przedszkolaka

17 października 2018 r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka połączone z świętowaniem przez Polskę 100-letniej rocznicy Odzyskania Niepodległości. Uroczystość tę uświetnili swoja obecnością Dyrekcja oraz Drodzy Rodzice.

Młodsza grupa zachwyciła gości recytacją wierszy, śpiewem piosenek, wśród których znalazły się także te w języku angielskim. Maluszki, zamieniając się w jabłuszka i gruszki, zatańczyły taniec do piosenki „Małe czerwone jabłuszko”.

Dzieci starszych grup tj. „Starszaki” i „Zerówka” w pięknych strojach patriotycznych zaprezentowały się w układach tanecznych do piosenek: „Polska” i „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna” jako nawiązanie do obchodów 100-letniej rocznicy Odzyskania Niepodległości. W dalszej części nastąpiło uroczyste pasowanie na przedszkolaka. Rodzice byli dumni ze swoich pociech, które podczas występów spisały się na medal!

Na zakończenie odbył się słodki poczęstunek dla wszystkich gości.