1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

Uroczystości w Helenowie

      4 października 2018 roku przy mogile 28 spoczywających w Helenowie żołnierzy SGO „Polesie” odbyły się uroczystości patriotyczne inaugurujące obchody 79 rocznicy ostatniej bitwy kampanii polskiej 1939 r. Jak co roku przybyli na nie przedstawiciele Akademii Marynarki Wojennej z Gdyni, którym towarzyszył były rektor uczelni prof. Daniel Duda, kapitan żeglugi wielkiej. Po przemówieniach przybyłych gości, w których zwrócono szczególną uwagę na kultywowania pamięci o polskim czynie zbrojnym i naszych bohaterach, złożono wieńce i zapalono znicze. W uroczystościach brał udział poczet sztandarowy Zespołu Szkół im. Gen. Franciszka Kleeberga w Woli Gułowskiej.

 

 

Joomla templates by a4joomla