1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

Wspaniałe wyniki

Klasyfikacyjna Rada Pedagogiczna w dniu 19 czerwca rozpoczęła się bardzo miłym i słodkim akcentem. Uczniowie klasy III zapragnęli osłodzić nauczycielom wielogodzinne debatowanie tortem, który przygotowali, by podziękować za trud  i wysiłek włożony w ich edukację i wychowanie.

Społeczność szkolna żegna bardzo nieliczny, ale sympatyczny zespól klasowy, z którego mogliśmy być dumni. Szczególnie dużo radości i zadowolenia sprawiły nam wyniki egzaminu gimnazjalnego, z których możemy być naprawdę dumni.

Oto wyniki procentowe w porównaniu do wyników gminy, powiatu i województwa.

 

 

 

 

 

 

 

Klasa wspaniale napisała testy, do których podeszła na spokojnie i z uśmiechem na ustach – chociaż zapewne  niejednemu uczniowi drżało serce i dokuczała niepewność, co będzie na testach. Na zewnątrz jednak prezentowali pokerową twarz i stoicki spokój. Jak pokazała przyszłość, nie było się czego   tak bardzo – bać. Gratulujemy serdecznie wyników, z pewnością pomogą one naszym uczniom dostać się do wymarzonej szkoły.

 

 

Joomla templates by a4joomla