1.jpg1z.jpg2.jpg2z.jpg3.jpg3z.jpg4.jpg4z.jpg5.jpg5z.jpg6.jpg6z.jpg7.jpg7z.jpgvalley1.jpg

Aktualności

Tydzień Sportu 22.05- 25.05.2018 r.

W dniach od 22 do 25 maja br. nauczyciele Zespołu Szkół  w Woli Gułowskiej przygotowali cykl wydarzeń rekreacyjno-sportowych w ramach obchodów Tygodnia Sportu „I ty możesz zostać sportowcem”: szkolne zawody trójboju lekkoatletycznego dzieci klas IV – VI,  rajd rowerowy  po okolicznych miejscowościach związanych z miejscami pamięci poległych i pomordowanych mieszkańców Woli Gułowskiej i okolic w latach II wojny światowej, turniej piłki nożnej - „ Piłkarska Kadra Czeka” dla klas IV-VI oraz rozgrywki sportowe w czasie zajęć lekcyjnych. Dodatkowym punktem Tygodnia Sportu były aktywne przerwy prowadzone przez uczennice klasy drugiej gimnazjum cieszące się ogromną popularnością wśród najmłodszych uczniów naszej szkoły. Dzieci z wszystkich klas miały możliwość wykonywania różnych  zadań sportowych. Była gra w gumę, kręcenie kołem hula –hop, strzały na bramkę piłką nożną, żonglerka, odbicia piłki siatkowej, skakanie na skakance, odbicia piłeczki tenisowej czy napompowanie balonu na czas. Udział w grach i zabawach dostarczył uczniom wiele uśmiechu i wyśmienitej zabawy, w którą zaangażowały się całe klasy.


Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu.

http://www.kizoa.com/Montaż-Wideo/d196845259k3717678o1l1/tydzie-sportu

 

 

Joomla templates by a4joomla